Kamagra

opakowanie kamagryKamagra to niezwykle skuteczny lek na problemy z potencją u panów. Mogą one mieć różnorodne podłoże, a jednym z czynników jest między innymi stres. Dlatego też, ze względu na to, iż żyjemy coraz szybciej, coraz częściej panowie w młodym wieku zaczynają odczuwać pewne problemy związane właśnie ze sferą życia seksualnego. Dlatego też poszukują skutecznego sposobu na ich pokonanie, i coraz częściej sięgają po Kamagrę.

Produkt ten jest nazywany odpowiednikiem Viagry, ponieważ zawiera tą samą substancję czynną, czyli Silendafil. Produkowany jest jednak przez indyjski koncern farmaceutyczny Ajanta Pharma, co sprawia, że jego koszt jest o wiele niższy od oryginalnej Viagry. W niczym jednak nie ustępuje jej pod względem efektów działania i bezpieczeństwa stosowania, co dla wielu osób ma istotne znaczenie.

Kamagra na rynku dostępna jest w formie tabletek w zielonym kolorze. W kształcie podobne są do Viagry, przypominają romb z zaokrąglonymi rogami. W jednym opakowaniu znajdują się 4 tabletki.

Należy pamiętać o tym, iż dawkowanie Kamagry powinno być określone przez lekarza. Dlatego należy udać się na wizytę przed rozpoczęciem ich stosowania.

Jak przyjmować Kamagrę?

Produkt dostępny jest na rynku w tabletkach o różnorodnej zawartości substancji czynnej. Dzięki temu dla każdego można dawkowanie kamagrydobrać właściwą dawkę. Można nabyć tabletki o ilości 25, 50 lub 100 mg Silendafilu. Oczywiście ilość powinien określić lekarz, zazwyczaj jednak zaczyna się od najmniejszej dawki. Przyjęcie jednej tabletki daje efekty na mniej więcej 5 godzin, w tym czasie nie ma konieczności ponownego jej stosowania. Należy jednak pamiętać, aby została połknięta przynajmniej 30 minut przed planowanym stosunkiem, aby zaczęła właściwie działać. Maksymalnie w ciągu doby można przyjąć do 100 mg substancji czynnej.

Kamagra podobnie jak wiele innych leków może dawać efekty uboczne, które w zależności od organizmu i jego predyspozycji będą miały różnorodne nasilenie. Zawsze jednak gdy wystąpią, powinno się zaprzestać stosowania produktu i jak najszybciej skonsultować się z lekarzem. Do objawów, które mogą wystąpić w czasie stosowania tego leku zalicza się między innymi:

– wysypka, świąd i zaczerwienienie skóry w różnych miejscach ciała

– nudności, wymioty i bóle układu trawiennego

– kołatania serca i duszności

– utrzymujący się powyżej 4 godzin wzwód członka

– uczucie znużenia i senności

Gdy ktoś decyduje się na stosowanie Kamagry, musi pamiętać przede wszystkim o tym iż jest to lek przeznaczony do stosowania doraźnego, w razie konieczności. Stałe i codzienne przyjmowanie nie tylko nie jest wskazane, ale także nie da wystarczających efektów, bowiem aby lek zadziałał właściwie, niezbędnym czynnikiem jest wystąpienie naturalnego podniecenia.

Zobacz dyskusję na temat Kamagry na forum oraz poczytaj artykuły na blogu.

Dodaj komentarz